Zobacz nowości na blogu
Logo

        Witamy serdecznie na stronie

             biura tłumaczeń i szkoleń.

            TANIO SZYBKO RZETELNIE

Tłumaczenia reklamowe
Szkolenia i korepetycje
Tłumaczenia ustne
Korekta Tłumaczeń
Tłumaczenia medyczne
Tłumaczenia Techniczne/IT
Tłumaczenia przysięgłe
Tłumaczenia tekstów naukowych
Tłumaczenia prawnicze
Tłumaczenia zwykłe

Tłumaczenia zwykłe

Strona główna - Tłumaczenia - Tłumaczenia zwykłe

Oferujemy Państwu profesjonalne tłumaczenia wykonane przez wyspecjalizowanego w danej dziedzinie tłumacza. Wszystkie projekty realizujemy z należytą starannością oraz dokładnością. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować zawsze najwyższą jakość.

Czym właściwie są tłumaczenia zwykłe

Tłumaczenia zwykłe dotyczą tekstów, które nie wymagają osobistego poświadczenia dokonanego przez tłumacza w formie pieczęci. Nie oznacza to bynajmniej, że cechuje je gorsza zawartość merytoryczna, czy też niższa jakość niż ma to miejsce w przypadku tłumaczeń przysięgłych. Jedną z różnic pomiędzy tymi dwoma typami dokumentów jest fakt, że tłumaczenia przysięgle honorowane są przez urzędy oraz instytucje państwowe. Jednakże tłumaczenia zwykłe należy odróżnić od tłumaczeń specjalistycznych, które co prawda nie zawsze wymagają poświadczenia pieczęcią tłumacza, ale wymagają dogłębnej wiedzy z danej dziedziny.  

Proponujemy Państwu m.in.  następujące tłumaczenia zwykłe:
  • CV i listy motywacyjne
  • Artykuły
  • Listy polecające
  • Korespondencja handlowa
  • Tłumaczenia  literackie
  • Oraz inne
  • Zasady współpracy

Cena tłumaczenia ustalana jest indywidualnie z każdym klientem. Zanim tłumacz dokona przekładu dostarczonego dokumentu/tekstu przedstawimy Państwu szczegółową wycenę i dopiero po jej akceptacji przystąpimy do prac. Gwarantujemy terminowość oraz krótki czas realizacji zlecenia. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zobacz także:
Tłumaczenia reklamowe
Tłumaczenia polsko angielskie
Tłumaczenia przysięgłe
Poznaj jeszcze więcej korzyści ze współpracy z naszym biurem tłumaczeń i skorzystaj ze specjalnych ofert promocyjnych przygotowanych dla naszych stałych Klientów.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz w trosce o bezpieczeństwo powierzanych nam dokumentów oraz informacji podjęliśmy decyzję o wdrożeniu normy ISO 27001
Aby poznać koszt tłumaczenia zachęcamy do skorzystania z naszego formularza bezpłatnej wyceny online.

biuro tłumaczeń, tłumaczenia, tłumacz, tłumacz j. angielskiego, tłumaczenia angielski, j. angielski, korepetycje angielski

Sosnowiec, Katowice, Gliwice, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Bytom

undicom.pl
projektowanie stron ruda slaska, strony www gliwice
created by