Zobacz nowości na blogu
Logo

        Witamy serdecznie na stronie

             biura tłumaczeń i szkoleń.

            TANIO SZYBKO RZETELNIE

Tłumaczenia ustne
Tłumaczenia prawnicze
Tłumaczenia Techniczne/IT
Tłumaczenia reklamowe
Tłumaczenia tekstów naukowych
Korekta Tłumaczeń
Tłumaczenia zwykłe
Szkolenia i korepetycje
Tłumaczenia medyczne
Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia ustne

Strona główna - Tłumaczenia - Tłumaczenia ustne

Oferujemy Państwu profesjonalne tłumaczenia ustne wykonywane przez doświadczonych tłumaczów, którzy już od lat specjalizują się w tej dziedzinie. Odpowiednia wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam na uzyskanie najwyższej precyzji, rzetelności oraz dokładności. To sprawia, że proponowane przez nas tłumaczenia ustne są szczególnie cenione przez naszych klientów.

Proponujemy Państwu:
  • tłumaczenia konsekutywne – ten typ przekładu sprawdza się doskonale w przypadku szkoleń, rozmów handlowych czy też różnego rodzaju spotkań. Polega on na ty, iż tłumacz przekłada wypowiedziany tekst po kilku lub nawet kilkunastu zdaniach mówcy.
     
  • Tłumaczenia symultaniczne kabinowe –  w tym przypadku tłumacz słucha tekstu mówionego i przekłada go niemal równocześnie na język docelowy. Słuchacze natomiast wyposażeni są w słuchawki, które umożliwiają im odbiór przekładu.
     
  • Tłumaczenia symultaniczne szeptane – w przypadku tego typu tłumaczeń nie wykorzystuje się sprzętu tłumaczeniowego. Jest ono odpowiednie w przypadku niewielkich grup składających się z zaledwie kilku osób.
     
  • Tłumaczenia ustne przysięgłe – tego typu tłumaczenia znajdują swoje zastosowanie przy podpisywaniu umów, aktów notarialnych oraz w urzędach i sądach.

Gwarantujemy doskonałą jakość jak i również krótkie terminy realizacji zlecenia oraz terminowość. W razie jakichkolwiek pytań służymy Państwu swoją pomocą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zobacz także:
Tłumaczenia polsko angielskie
Tłumaczenia polsko czeskie ofert handlowych
Tłumaczenia techniczne
Poznaj jeszcze więcej korzyści ze współpracy z naszym biurem tłumaczeń i skorzystaj ze specjalnych ofert promocyjnych przygotowanych dla naszych stałych Klientów.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz w trosce o bezpieczeństwo powierzanych nam dokumentów oraz informacji podjęliśmy decyzję o wdrożeniu normy ISO 27001
Aby poznać koszt tłumaczenia zachęcamy do skorzystania z naszego formularza bezpłatnej wyceny online.

biuro tłumaczeń, tłumaczenia, tłumacz, tłumacz j. angielskiego, tłumaczenia angielski, j. angielski, korepetycje angielski

Sosnowiec, Katowice, Gliwice, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Bytom

undicom.pl
projektowanie stron ruda slaska, strony www gliwice
created by