Zobacz nowości na blogu
Logo

        Witamy serdecznie na stronie

             biura tłumaczeń i szkoleń.

            TANIO SZYBKO RZETELNIE

Tłumaczenia przysięgłe
Szkolenia i korepetycje
Tłumaczenia zwykłe
Tłumaczenia ustne
Tłumaczenia medyczne
Korekta Tłumaczeń
Tłumaczenia prawnicze
Tłumaczenia tekstów naukowych
Tłumaczenia reklamowe
Tłumaczenia Techniczne/IT

Tłumaczenia reklamowe

Strona główna - Tłumaczenia - Tłumaczenia reklamowe

Tekst reklamowy jest specyficznym rodzajem przekazu. W jego przypadku nie wystarczy dokładanie przetłumaczyć zawartą w nim myśl lub ideę. Tłumacz podejmujący się przekładu materiałów marketingowych musi doskonale posługiwać się językiem oraz znać zasady tworzenia tekstów perswazyjnych. Inaczej przełożony dokument nie będzie spełniał celu, w jakim został przygotowany. Stanie się natomiast zwykłym tekstem opisowym jakich wiele. Współpracujemy z wykwalifikowanymi tłumaczami, którzy już od lat wykonują przekłady tekstów reklamowych. Doskonale orientują się oni w stosowanych w nich technikach i potrafią oddać prawdziwe sedno tego typu przekazu.

Oferujemy Państwu profesjonalne tłumaczenia takich tekstów reklamowych jak:
  • Strony WWW
  • Katalogi firmowe
  • Ulotki reklamowe
  • Oferty handlowe
  • Slogany i hasła
  • oraz inne
Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, które przygotowują dla siebie materiały reklamowe jak i również do różnego rodzaju Agencji Reklamowych. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, dzięki którym nasze teksty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy także z copywriterami, których zadaniem jest dopracowanie przygotowanego materiału w taki sposób, aby spełniał on jak najlepiej swoją rolę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania bliższych szczegółów dotyczących tłumaczenia tekstów reklamowych.
Zobacz także:
Tłumaczenia przysięgłe
Czym powinien się charakteryzować dobry tłumacz j. angielskiego?
Tłumaczenia polsko czeskie ofert handlowych
Poznaj jeszcze więcej korzyści ze współpracy z naszym biurem tłumaczeń i skorzystaj ze specjalnych ofert promocyjnych przygotowanych dla naszych stałych Klientów.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz w trosce o bezpieczeństwo powierzanych nam dokumentów oraz informacji podjęliśmy decyzję o wdrożeniu normy ISO 27001
Aby poznać koszt tłumaczenia zachęcamy do skorzystania z naszego formularza bezpłatnej wyceny online.

biuro tłumaczeń, tłumaczenia, tłumacz, tłumacz j. angielskiego, tłumaczenia angielski, j. angielski, korepetycje angielski

Sosnowiec, Katowice, Gliwice, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Bytom

undicom.pl
projektowanie stron ruda slaska, strony www gliwice
created by