Zobacz nowości na blogu
Logo

        Witamy serdecznie na stronie

             biura tłumaczeń i szkoleń.

            TANIO SZYBKO RZETELNIE

Tłumaczenia Techniczne/IT
Tłumaczenia reklamowe
Tłumaczenia prawnicze
Tłumaczenia medyczne
Korekta Tłumaczeń
Szkolenia i korepetycje
Tłumaczenia tekstów naukowych
Tłumaczenia ustne
Tłumaczenia zwykłe
Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia prawnicze

Strona główna - Tłumaczenia - Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawnicze wymagają szczególnej rzetelności. W przypadku tego typu dokumentów nie może być mowy o różnej interpretacji danego materiału tekstowego. Tłumaczony tekst musi przekazywać dokładanie te same treści co oryginał. Dlatego też dział ten wymaga doskonałej wiedzy, orientacji w przepisach prawny i dużej samodyscypliny ze strony tłumacza. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami prawnymi, którzy już od lat wykonują tego typu przekłady. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców jak i również kancelarii radców prawnych i adwokatów, firm konsultingowych, instytucji, spółek (partnerskich, jawnych, akcyjnych) oraz organizacji i innych podmiotów gospodarczych. Gwarantujemy doskonałą jakość merytoryczną, krótkie terminy realizacji i najwyższą rzetelność.

Zadajemy sobie sprawę z tego,  jak ogromna odpowiedzialność na nas spoczywa. Dlatego też tego typu tłumaczenia przeprowadzane są przez osoby, które doskonale orientują się w kwestiach prawnych i znają również bardzo dobrze terminologię prawniczą (tłumacze z wykształceniem prawniczym oraz native speakerzy specjalizujący się w tłumaczeniach tekstów prawnych).

Nasze biuro tłumaczeń oferuje Państwu tłumaczenia następujących tekstów prawniczych:

  • wszelkiego rodzaju umowy
  • ustawy oraz rozporządzenia
  • różnego rodzaju pisma sądowe, odwołania oraz pozwy
  • dokumentacja prawa Unii Europejskiej
  • tłumaczenia polis ubezpieczeniowych
  • interpretacje oraz orzeczenia
  • dokumenty finansowe (w tym tłumaczenie PIT-ów, dokumentów podatkowych od spadków i darowizn, tłumaczenie rachunkowości przedsiębiorstw i inne)


W naszej ofercie znajdą Państwo także tłumaczenia z dziedziny prawa cywilnego, prawa pracy, prawa autorskiego, postępowania administracyjnego, gospodarczego, międzynarodowego, handlowego oraz karnego.  Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zobacz także:
Tłumaczenia tekstów naukowych
Tłumaczenia techniczne
Czym różni się tłumaczenie profesjonalne od automatycznego?
Poznaj jeszcze więcej korzyści ze współpracy z naszym biurem tłumaczeń i skorzystaj ze specjalnych ofert promocyjnych przygotowanych dla naszych stałych Klientów.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz w trosce o bezpieczeństwo powierzanych nam dokumentów oraz informacji podjęliśmy decyzję o wdrożeniu normy ISO 27001
Aby poznać koszt tłumaczenia zachęcamy do skorzystania z naszego formularza bezpłatnej wyceny online.

biuro tłumaczeń, tłumaczenia, tłumacz, tłumacz j. angielskiego, tłumaczenia angielski, j. angielski, korepetycje angielski

Sosnowiec, Katowice, Gliwice, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Bytom

undicom.pl
projektowanie stron ruda slaska, strony www gliwice
created by