Zobacz nowości na blogu
Logo

        Witamy serdecznie na stronie

             biura tłumaczeń i szkoleń.

            TANIO SZYBKO RZETELNIE

Tłumaczenia tekstów naukowych
Tłumaczenia prawnicze
Tłumaczenia reklamowe
Tłumaczenia zwykłe
Tłumaczenia medyczne
Szkolenia i korepetycje
Tłumaczenia Techniczne/IT
Tłumaczenia przysięgłe
Korekta Tłumaczeń
Tłumaczenia ustne

Korekta tłumaczeń

Strona główna - Tłumaczenia - Korekta tłumaczeń

Jeśli posiadają Państwo tłumaczenie tekstu, w przypadku którego istnieją wątpliwości co do jego poprawności gramatycznej czy stylistycznej, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą korekty tłumaczeń. Usuniemy w przesłanym materiale wszelkiego rodzaju błędy oraz usterki, które powstały w trakcie pisania. Korektor nie tylko zagwarantuje Państwu poprawność danego tekstu pod względem stylistycznym ale również ujednolici styl pisania, wyłapie wszelkiego rodzaju nieścisłości oraz błędy rzeczowe, a także nada tekstowi odpowiednią formę jeśli istnieje taka potrzeba.

Korekta tłumaczenia to również doskonała forma sprawdzenia wartości tekstu przez osobę trzecią. Dzięki temu zyskają Państwo nowe spojrzenie na dany materiał oraz zdobędą istotne wskazówki, które pozwolą na jego właściwe dopracowanie jeśli istnieje taka konieczność. Współpracujemy z wykwalifikowanymi korektorami, którzy już od lat specjalizują się w tego typu pracach. Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość, sumienność i rzetelność. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów dotyczących współpracy. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zobacz także:
Tłumaczenia ustne
Tłumaczenia zwykłe
Czym różni się tłumaczenie profesjonalne od automatycznego?
Poznaj jeszcze więcej korzyści ze współpracy z naszym biurem tłumaczeń i skorzystaj ze specjalnych ofert promocyjnych przygotowanych dla naszych stałych Klientów.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz w trosce o bezpieczeństwo powierzanych nam dokumentów oraz informacji podjęliśmy decyzję o wdrożeniu normy ISO 27001
Aby poznać koszt tłumaczenia zachęcamy do skorzystania z naszego formularza bezpłatnej wyceny online.

biuro tłumaczeń, tłumaczenia, tłumacz, tłumacz j. angielskiego, tłumaczenia angielski, j. angielski, korepetycje angielski

Sosnowiec, Katowice, Gliwice, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Bytom

undicom.pl
projektowanie stron ruda slaska, strony www gliwice
created by